Sunrise Avenue Turkey Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sunrise Avenue Turkey Fan

Sunrise Avenue Turkey Fanlarının Buluşma Noktası..!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Samu Aşık Mı Oldu?

3 posters
YazarMesaj
Nothing Else Matters
Admin
Nothing Else Matters

Samu Aşık Mı Oldu? Empty
MesajKonu: Samu Aşık Mı Oldu?   Samu Aşık Mı Oldu? Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 1:26 pm

Samu Aşık Mı Oldu? Annemarie_sunriseave_samu_ehapa_1_460x500

Das Tratschthema des Tages, wenn nicht der Woche! Daniel-Schuhmacher-Schreck Annemarie Eilfeld war extra nach Berlin gekommen, um sich das exklusive Konzert anzuschauen. Gestern präsentierte das finnische Rockquartett Sunrise Avenue in Berlin ihr neues Album “Popgasm“. Eine Stunde lang rockten die Jungs die Bühne. Doch an diesem Abend ging es nicht nur um Musik. Wohl nicht ohne Grund! AnMie und Sunrise Avenue-Sänger Samu waren heftig am Turteln.

Die Beiden schienen sich mehr als blendend zu verstehen. Liebevoll richtete Samu der 19-Jährigen das Haar. Annemarie ließ es sich gern gefallen! Papa Eilfeld war sicherlich als Anstands-WauWau dabei, konnte aber gegen das Knistern zwischen seiner Tochter und dem Rocker nichts ausrichten!

Naja, immerhin ist bei Annemarie inzwischen ein klares Beuteschema erkennbar! Blond muss ER sein. Und dann ist eigentlich auch egal, ob Comedian oder Rockstar …

Beste Grüße - Euer bobpop

UND WAS MEINST DU DAZU?

Kaynak:gogirlblog.de/stars/annemarie-eilfeld-in-love/

lol! Almanca bir siteydi. Çevirdim ama saçma oldu.

Kısaca: samu'nun yanındakı bayana aşık olup olmadığı yazıyor. Ve bence, hayır. Samu daha ıyılerıne layık, sanmıyorum afro

https://sunriseavefan.yetkin-forum.com
CaNDy

CaNDy

Samu Aşık Mı Oldu? Empty
MesajKonu: Geri: Samu Aşık Mı Oldu?   Samu Aşık Mı Oldu? Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 7:20 pm

Biraz derslerim hafiflesin; çeviririm ben bunu Razz

Annemarie, 19 yaşında ve Popstar'ın Alman versiyonunda 3. olmuştu galiba... Ayrıca salak olduğunu da düşünüyorum ama buraya eklememin pek bi' gereği yok sanırım Very Happy

Bi' de Samu, hanım kızımızı bir Alman programında Doğruluk mu, Cesaret mi? oynarken de öpmüştü
Shocked

Annemarie Sunrise Avenue'nün Almanya ziyareti boyunca Samu'ya karşı sergilediği yılışık hareketlerle Sunrise hayranların tepkisini kazanmıştır Razz

En son ek olarak; ben bu yazıyı ilk Facebook'ta Samu'nun duvarında paylaşıldığında görmüştüm; Samu da"Hahahhahahah" şeklinde bi' yorum yapmıştı Very Happy

Ne gereksiz bi' mesaj oldu bu yav Very Happy

Konuyla azcık alakalı olan gereksiz bi' videoyla son vereyim ben en iyisi Razz Biraz uykusuzum, o yüzden saçmalıyorum galiba Very Happy

Nothing Else Matters
Admin
Nothing Else Matters

Samu Aşık Mı Oldu? Empty
MesajKonu: Geri: Samu Aşık Mı Oldu?   Samu Aşık Mı Oldu? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 9:43 pm

Samu doğrluk ve cesaretlık mı oynamış, ve o kızı mı öpmüş haha Very Happy
Hadi ya, bilmiyordum çoğu söylediğini, hiç de gereksiz bir mesaj olmamış bence lol!
Ahaha, videodaki kız o kız , affraid
Sarışınlara zaten bir garezım var. Cık cık olmadı bu. Evil or Very Mad
Ha bir de video ve bilgiler için teşekkurler. Very Happy

En son Nothing Else Matters tarafından Cuma Kas. 06, 2009 5:21 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://sunriseavefan.yetkin-forum.com
LaDy V.
Mod
Mod
LaDy V.

Samu Aşık Mı Oldu? Empty
MesajKonu: Geri: Samu Aşık Mı Oldu?   Samu Aşık Mı Oldu? Icon_minitimePerş. Ekim 08, 2009 2:54 pm

"Samu eğer o kızla çıkarsa bende gidip kendimi Boğaz Köprüsü'nden aşağı atarım zaten " ilk kızın resmini gördükten sonraki tepkim buydu Very Happy
Haber ve kısmı çeviri için teşekkürler Very Happy
http://www.alexanderrybaktr.com

Samu Aşık Mı Oldu?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Samu Haber Twitter
» Happy Birthday Samu !
» Samu Haber Facebook
» Samu Haber Fotoğrafları
» Samu Haber -Canlı Performans